Kurumsal

Otomotiv sektöründe, 1992 yılından bu yana bulunan Tanoto; Ford ,Fiat ,Renault, Dacia Binek ve Ticari Araç, Ford Trucks Kamyon bayilikleri ile otomotivle ilgili tüm çözümleri tek çatı altında buluşturarak, yeni ve ikinci el Satış, Satış Sonrası, Sigorta ve Finansman hizmetleri ile müşterilerimize en iyi satın alma deneyimini yaşatmaktadır. . Geniş araç filomuz ve yurt geneline yaygın 500 anlaşmalı servis ağımızla her sektörden müşterimize Uzun Dönemli Operasyonel Kiralama hizmeti vermekteyiz. Hedefimiz müşterilerimizin maliyetlerini düşürmek, karlılık, verimlilik ve memnuniyetlerini sağlamaktır.

Uzun döneme dayanan iş tecrübemiz, bilgimiz ve güvenirliliğimiz ile müşterilerimize ikinci el araç satışında daha yakın olabilmek amacıyla, ikinci el online açık arttırma hizmetini haftada 5 gün olarak sunuyoruz. Amacımız, ikinci el müşterilerimizde satın alma memnuniyetini sağlamak ve değer yaratmaktır.

Tanoto, kurumsal yapısında 80.000 m2 açık, 35.000 m2 kapalı alanda hizmet vermektedir. 2016 yılında 7.500 adet yeni araç, 3.500 adet ikinci el araç, 55.000 adet satış sonrası mekanik ve kaporta hizmet satışı, 3.000 araç finansman kredisi ve 35.000 sigorta satışı gerçekleştirmiştir.

Kurulduğu günden bu yana “ Mutlu Çalışan eşittir Kaliteli İş” ilkesini ön planda tutarak iç ve dış müşteri önceliğine önem vererek 400’ ün üzerinde çalışanı ile faaliyet göstermektedir. Çalışanlarımıza değer veriyor, gelişimin önemine olan inancımız ve hassasiyetimiz ile sürekli eğitimler düzenliyoruz. Tüm tesislerimizi ve hizmetlerimizi en yeni teknolojilerle destekliyor ve yeniliyoruz.