Yeni Tourneo Custom

Yeni Tourneo Custom

Günün her anında size eşlik etmeye hazır! Yeni Ford Tourneo Custom, aileniz, arkadaşlarınız ve işiniz için her zaman konforlu ve güvenli bir yolculuk sunmak üzere özel olarak tasarlandı.


EcoBlue Dizel, Şarj Edilebilir Hibrit (PHEV)* ve tamamen elektrikli* seçenekleri ile modern hayat için yeniden tasarlanan, Yeni Tourneo Custom modelimizi yakından tanımaya hazır mısınız?


Yeni Tourneo Custom gelişmiş teknolojileri, dış tasarımı ve sürücü dahil dokuz yolcu kapasiteli esnek oturma alanı ve tüm araçlarda standart olarak sunulan bağımsız arka süspansiyonlar ile size son derece konforlu bir yolculuk vadediyor. 5G özellikli Ford Pro™ bağlantılı hizmet özelliği ile sürüşleriniz artık daha keyifli hale geliyor


*Pazara ileriki tarihlerde sunulacaktır.

EcoBlue Dizel

2,0 litre dizel motor

Tamamen yeni, 8 vitesli otomatik şanzıman

136 ps Manuel 6 ileri 360Nm Tork

136 ps Otomatik 8 ileri 360 Nm Tork

170 ps Otomatik 8 ileri 390 Nm Tork

Sürüş Destek Sistemleri

Yeni Tourneo Custom ile Çarpışma Önleme Yardımcısı, Yaya Koruma Sistemi, Sürücü Yorgunluk Asistanı, Şeritte Kalma Yardımcısı gibi bir dizi gelişmiş sürücü destek özellikleri sunuluyor.


Ek olarak, Kör Nokta Uyarı sistemi, Adaptif Hız Kontrol Sistemi, Çapraz Trafik Uyarı sistemi ile günlük sürüş deneyiminize destek olacak birçok opsiyonel özellik sizleri bekliyor. 

Daha Akıllı Alan Çözümleri

Yeni ray tabanlı arka koltuklar, aracınızın yolcu alanını farklı ihtiyaçlara göre ayarlamanızı sağlar. Alçak giriş ile yolcu alanına ulaşmak şimdi çok daha kolay. 

Sürüş Deneyiminize Sınıf Atlatın

Yeni Tourneo Custom'da ilk kez sunulan Panoramik tavan ile Yolculuk deneyiminize sınıf atlatın.

Mobil Ofisiniz

5G ve SYNC 4 ile çalışan 13" dokunmatik ekran, ses tanıma teknolojileri, ek bağlantılar, katlanabilir direksiyon tasarımı ile tam donanımlı bir mobil ofise ne dersiniz? Gerçek zamanlı trafik bilgileri sunan navigasyon ile gitmeniz gereken yere hep zamanında ulaşın.


*ileriki tarihlerde pazara sunulacaktır 

Tourneo Custom Aksesuarları

Tourneo Custom aracınızı yüksek kaliteli aksesuarlarla kişiselleştirin.

17" Alüminyum Alaşım Jant 6 kollu tasarım, Kömür Grisi

Alaşım jantlar, Ford'unuza her açıdan benzersiz ve kişisel bir görünüm verir. Tüm gövde tasarım ürünleri, kalite, güvenlik ve elbette harika görünüm için test edilmiştir. 

Tablet Tutucu

Uzun yolculukları eğlenceli hale getirin! Tablet tutucu, yolcularınızın kitap okumasına, film, video, müzik ve oyun oynamasına olanak tanır ve tableti her zaman mükemmel konumda tutar.

Sabit Çeki Demiri

Sabit çeki demiri Ford'unuzun elektrik sistemi ile tamamen uyumludur, römorka güvenli bağlantı kurar, römorku emniyetle taşır. İhtiyacınız olduğunda aracınıza bağlı kalıcı olarak, her zaman oradadır.

Katlanabilir Tavan Temel Taşıyıcısı

Çeşitli yükleri kolayca taşımanıza olanak tanıyan sağlam tavan rafı. Hafif ve aerodinamik tasarım. Gerekmediğinde düz bir şekilde katlanır. 

19" Alüminyum Alaşım Jant 12 kollu tasarım, Parlak Nikel

Alaşım jantlar, Ford'unuza her açıdan benzersiz ve kişisel bir görünüm verir. Tüm gövde tasarım ürünleri, kalite, güvenlik ve elbette harika görünüm için test edilmiştir.

19" Alüminyum Alaşım Jant 5 kollu tasarım, Asfalt Mat Siyah

Alaşım jantlar, Ford'unuza her açıdan benzersiz ve kişisel bir görünüm verir. Tüm gövde tasarım ürünleri, kalite, güvenlik ve elbette harika görünüm için test edilmiştir.

Bağlantı Özellikleri

Yeni Tourneo Custom bağlantılı araçlarınızı FordPass uygulamasına ekledikten sonra etkinleştirerek FordPass 'in size sunacağı deneyimi yaşayabilirsiniz. Uzaktan aracınızı kontrol edebileceğiniz gibi, aracınıza dair güncel bilgilere ve arıza anında size sunacağımız özel veri temelli hizmetlere FordPass hesabınızı oluşturarak erişebilirsiniz.

Ford Pro

Ford ProTM, tüm ticari müşterilerinin ihtiyaçlarını tek noktadan karşılayacak, sürekli açık bir hizmet noktası olarak, günümüzde ve gelecekte verimliliklerini ve üretkenliklerini artırmalarını desteklemeyi amaçlıyor. Ticari araçlar için kapsamlı bir filo yönetimi yazılımı, şarj, finansman, hizmet ve servis desteğiyle hem içten yanmalı hem de elektrikli araçlar seçenekleri sunarak, filoların çalışma sürelerinin maksimum seviyede olmasına ve toplam işletim giderlerini azaltmaya yardımcı oluyor.

Adres ve İletişim

Adres

Fatih Sultan Mehmet Bulvarı No:252 06370 Macunköy, Yenimahalle Ankara

Bize Ulaşın

+903123973434